Er wordt in 2020 door 6 seniorenteams meegedaan aan de KNLTB voorjaarscompetitie. De banen zijn op deze dagen gereserveerd voor de competitieteams, uiteraard is iedereen welkom om de teams aan te komen moedigen. Voor de exacte tijden controleer ook de agenda.

Dúndelle 1 dames dinsdagavond 3e klasse (Stand in de competitie)

Dúndelle 2 dames dinsdagavond 5e klasse (Stand in de competitie)

Dúndelle 1 heren 35+ woensdagavond 4e klasse (Stand in de competitie)

Dúndelle 2 heren 35+ woensdagavond 5e klasse

Dúndelle 1 gemengd vrijdagavond 1e klass

Dúndelle 2 gemengd vrijdagavond 4e klasse

Hieronder volgen alle speeldata:

Datum Schema Team 1 Team 2
07-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DUNDELLE 1 OERTERP 1
07-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 DE HARKEMA 2 DUNDELLE 2
08-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 REO 1 DUNDELLE 2
08-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 1 DE HICHTE 1
10-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 VEENDAM 1 DUNDELLE 1
10-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 DUNDELLE 2 GORREDIJK 4
14-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DE DELTE 1 DUNDELLE 1
14-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 2 DE NOORD 1
15-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 DUNDELLE 2 OERTERP 2
15-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 GORREDIJK 2 DUNDELLE 1
17-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 DUNDELLE 1 DE STIRUM 1
17-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 TIJNJE 2 DUNDELLE 2
21-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DUNDELLE 1 TCO-OOSTERWOLDE 1
21-04-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 TSO 4 DUNDELLE 2
22-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 DE MARSCH 3 DUNDELLE 2
22-04-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 1 APPELSCHA 2
24-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 STADSKANAAL 1 DUNDELLE 1
24-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 DUNDELLE 2 GOUTUM 7
06-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 DUNDELLE 2 DE BEAMPIPERS 2
06-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 TCO-OOSTERWOLDE 2 DUNDELLE 1
08-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 DUNDELLE 1 TCO-OOSTERWOLDE 2
08-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 LAUSWOLT 2 DUNDELLE 2
12-05-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 ATW 2 DUNDELLE 1
12-05-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 2 DOUWEKAMP 1
13-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 TSO 3 DUNDELLE 2
13-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 1 LTCN NOORDWOLDE 1
15-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 DE STIRUM 2 DUNDELLE 1
15-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 DUNDELLE 2 TEN WOUDE 6
19-05-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DE BEAMPIPERS 3 DUNDELLE 1
19-05-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 DUNDELLE 2 DE BEAMPIPERS 5
20-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 DUNDELLE 2 DE MARSCH 2
20-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 DLTC-DRACHTEN 7 DUNDELLE 1
22-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 DUNDELLE 1 DE KALKWIJCK 1
22-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 DLTC-DRACHTEN 3 DUNDELLE 2
26-05-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DUNDELLE 1 GORREDIJK 1
27-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 10 DUNDELLE 2 APPELSCHA 4
27-05-2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 OERTERP 1 DUNDELLE 1
29-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 19 DUNDELLE 1 DE WILP 1
29-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 54 LAUSWOLT 3 DUNDELLE 2
02-06-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 3 DUNDELLE 1 APPELSCHA 2
02-06-2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 7 BUITENPOST 1 DUNDELLE 2